Moja szeroko rozumiana praca polega głównie na:

pisaniu utworów na specjalne zamówienie - przyjmuję zlecenia na pojedyncze utwory bądź całe płyty;
aranżowaniu kompozycji własnych artystów + pełnej produkcji utworu,
tworzeniu podkładów dla wokalistów bądź innych instrumentów solowych;
realizacji demówek - pełna realizacja mix + mastering;
realizacji pełnych płyt - pełna realizacja mix + mastering;
udźwiękowienia interaktywnych stron internetowych;
prezentacji multimedialnych;
mixów ścieżek do postprodukcji - akceptuję wszystkie standardy - AES31, OpenTL, OMF;

Zdarzyło mi się zatem napisać parę kawałków, trochę w niektórych "pogrzebać" i fragmenty będę się starał zamieszczać poniżej.

Drums at Base

Utwór powstał na potrzeby poprzedniej odsłony mojej strony, na której przedstawiałem działanie poszczególnych "radyjek" z mojego prywatnego gitarowego zestawu. Wszystkie partie instrumentów zostały nagrane na gitarach, łącznie z partią basu (używam do tego celu sprawdzonej przez siebie metody). Całość nagrałem w pokoju o wymiarach 2m na 2,5m, używając mikrofonów – Shure SM57 (gt. elect.) i Audio Technica AT857QMLa do akustyka. Graty wykorzystane do rejestracji, mixu, i masteringu to: Behringer MX2004A, PC850Mhz, Guillemot ISIS (soundcard). Wszystkie partie bębnów pochodzą ze znakomitego instrumentu VST Steinberga.

Kołysanka

Kołysanka była zleceniem na płytę pt. "Idę do ciebie Panie" która niestety nigdy się nie ukazała dlatego postanowiłem ją w końcu zamieścić tutaj w całości. Głosu użyczyła Patrycja Gola.

Nardis

Nardis pochodzi z pierwszego demo (zawierającego trzy utwory) zesopołu sQuad. Grają tu Grześ Ziernicki - bębny, Artek Barczewski - bass, Paweł Kaczmarczyk - klawisz. Jest to oczywiście aranż utworu Milesa Daviesa. Przy okazji jest to jeden z piewszych o ile nie pierwszy poważniejszy mix jaki zrobiłem w swoich domowym studio, używając tych samych gratów jak wyżej.

Czy o to z nami szło - Grupa EX

Kolejna rzecz, która nie potrafiła się ukazać. Fragment z płyty Braci Olesińskich (Mannam) na której pojawiłem się jako gitarzysta :)

Dosis

Kilkuletnia współpraca z zespołem DOSIS, skończyła się nagraniem Coverowego DVD - poniżej fragment utworu "Wish I didn't miss you".
stacks_image_0770AECB-3FB9-4F48-BF14-68A56EF0365F

Irena Kijewska - Imagine
A to chyba jedno z najciekawszych wykonań Imagine nikomu pewnie nie znane :(

Exclusive Band - Lady
demo nagrane na potrzeby tzw. eventów :)

© 2009 Pawel Hebda